RN732BTTD6572B50
MFR.Part #
RN732BTTD6572B50
JLCPCB Part #
C4069301
Description
-55℃~+155℃ 125mW 65.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS