RN732BTTD6570F50
MFR.Part #
RN732BTTD6570F50
JLCPCB Part #
C4166263
Description
-55℃~+155℃ 125mW 657Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS