RN732BTTD6570C10
MFR.Part #
RN732BTTD6570C10
JLCPCB Part #
C4067264
Description
-55℃~+155℃ 125mW 657Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS