RN732BTTD64R2F25
MFR.Part #
RN732BTTD64R2F25
JLCPCB Part #
C3935546
Description
-55℃~+155℃ 125mW 64.2Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS