RN732BTTD6492B05
MFR.Part #
RN732BTTD6492B05
JLCPCB Part #
C5863769
Description
-55℃~+155℃ 125mW 64.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS