RN732BTTD6491D10
MFR.Part #
RN732BTTD6491D10
JLCPCB Part #
C4149400
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.49kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS