RN732BTTD6490F50
MFR.Part #
RN732BTTD6490F50
JLCPCB Part #
C4035845
Description
-55℃~+155℃ 125mW 649Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS