RN732BTTD6490B05
MFR.Part #
RN732BTTD6490B05
JLCPCB Part #
C4247650
Description
-55℃~+155℃ 125mW 649Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS