RN732BTTD6422D10
MFR.Part #
RN732BTTD6422D10
JLCPCB Part #
C4134245
Description
-55℃~+155℃ 125mW 64.2kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS