RN732BTTD6420B25
MFR.Part #
RN732BTTD6420B25
JLCPCB Part #
C3948045
Description
-55℃~+155℃ 125mW 642Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS