RN732BTTD6342F50
MFR.Part #
RN732BTTD6342F50
JLCPCB Part #
C4277255
Description
-55℃~+155℃ 125mW 63.4kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS