RN732BTTD6341F100
MFR.Part #
RN732BTTD6341F100
JLCPCB Part #
C3958297
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.34kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS