RN732BTTD62R6C50
MFR.Part #
RN732BTTD62R6C50
JLCPCB Part #
C4316403
Description
-55℃~+155℃ 125mW 62.6Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS