RN732BTTD6263F25
MFR.Part #
RN732BTTD6263F25
JLCPCB Part #
C4287797
Description
-55℃~+155℃ 125mW 626kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS