RN732BTTD6262A25
MFR.Part #
RN732BTTD6262A25
JLCPCB Part #
C4273800
Description
-55℃~+155℃ 125mW 62.6kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS