RN732BTTD6261F25
MFR.Part #
RN732BTTD6261F25
JLCPCB Part #
C7057533
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.26kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS