RN732BTTD6261C25
MFR.Part #
RN732BTTD6261C25
JLCPCB Part #
C4274131
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.26kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS