RN732BTTD6260B50
MFR.Part #
RN732BTTD6260B50
JLCPCB Part #
C5884458
Description
-55℃~+155℃ 125mW 626Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS