RN732BTTD6202B50
MFR.Part #
RN732BTTD6202B50
JLCPCB Part #
C4057610
Description
-55℃~+155℃ 125mW 62kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS