RN732BTTD6202B10
MFR.Part #
RN732BTTD6202B10
JLCPCB Part #
C3982247
Description
-55℃~+155℃ 125mW 62kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS