RN732BTTD6201A25
MFR.Part #
RN732BTTD6201A25
JLCPCB Part #
C4046790
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.2kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS