RN732BTTD61R9D100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD61R9D100
JLCPCB Part #
C4194343
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 61.9Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS