RN732BTTD61R2C25
MFR.Part #
RN732BTTD61R2C25
JLCPCB Part #
C4260699
Description
-55℃~+155℃ 125mW 61.2Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS