RN732BTTD61R2B50
MFR.Part #
RN732BTTD61R2B50
JLCPCB Part #
C4106651
Description
-55℃~+155℃ 125mW 61.2Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS