RN732BTTD6192B50
MFR.Part #
RN732BTTD6192B50
JLCPCB Part #
C4201730
Description
-55℃~+155℃ 125mW 61.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS