RN732BTTD6122B25
MFR.Part #
RN732BTTD6122B25
JLCPCB Part #
C4039816
Description
-55℃~+155℃ 125mW 61.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS