RN732BTTD6121B10
MFR.Part #
RN732BTTD6121B10
JLCPCB Part #
C3915216
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.12kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS