RN732BTTD6121A10
MFR.Part #
RN732BTTD6121A10
JLCPCB Part #
C4061339
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.12kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS