RN732BTTD6120D100
MFR.Part #
RN732BTTD6120D100
JLCPCB Part #
C4036299
Description
-55℃~+155℃ 125mW 612Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS