RN732BTTD60R4B50
MFR.Part #
RN732BTTD60R4B50
JLCPCB Part #
C4108515
Description
-55℃~+155℃ 125mW 60.4Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS