RN732BTTD6043F50
MFR.Part #
RN732BTTD6043F50
JLCPCB Part #
C3922102
Description
-55℃~+155℃ 125mW 604kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS