RN732BTTD6042F100
MFR.Part #
RN732BTTD6042F100
JLCPCB Part #
C4050411
Description
-55℃~+155℃ 125mW 60.4kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS