RN732BTTD6042D50
MFR.Part #
RN732BTTD6042D50
JLCPCB Part #
C3948032
Description
-55℃~+155℃ 125mW 60.4kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS