RN732BTTD6041D100
MFR.Part #
RN732BTTD6041D100
JLCPCB Part #
C4105385
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.04kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS