RN732BTTD6040F10
MFR.Part #
RN732BTTD6040F10
JLCPCB Part #
C3917901
Description
-55℃~+155℃ 125mW 604Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS