RN732BTTD5973B50
MFR.Part #
RN732BTTD5973B50
JLCPCB Part #
C4186434
Description
-55℃~+155℃ 125mW 597kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS