RN732BTTD5970C50
MFR.Part #
RN732BTTD5970C50
JLCPCB Part #
C3982701
Description
-55℃~+155℃ 125mW 597Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS