RN732BTTD5903D100
MFR.Part #
RN732BTTD5903D100
JLCPCB Part #
C3947949
Description
-55℃~+155℃ 125mW 590kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS