RN732BTTD5903B50
MFR.Part #
RN732BTTD5903B50
JLCPCB Part #
C4235360
Description
-55℃~+155℃ 125mW 590kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS