RN732BTTD5902D100
MFR.Part #
RN732BTTD5902D100
JLCPCB Part #
C4149762
Description
-55℃~+155℃ 125mW 59kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS