RN732BTTD5901A05
MFR.Part #
RN732BTTD5901A05
JLCPCB Part #
C4060129
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.9kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS