RN732BTTD5900B50
MFR.Part #
RN732BTTD5900B50
JLCPCB Part #
C4105434
Description
-55℃~+155℃ 125mW 590Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS