RN732BTTD58R3F50
MFR.Part #
RN732BTTD58R3F50
JLCPCB Part #
C4278137
Description
-55℃~+155℃ 125mW 58.3Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS