RN732BTTD58R3B25
MFR.Part #
RN732BTTD58R3B25
JLCPCB Part #
C4145755
Description
-55℃~+155℃ 125mW 58.3Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS