RN732BTTD5833F25
MFR.Part #
RN732BTTD5833F25
JLCPCB Part #
C4109540
Description
-55℃~+155℃ 125mW 583kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS