RN732BTTD5832B25
MFR.Part #
RN732BTTD5832B25
JLCPCB Part #
C4351100
Description
-55℃~+155℃ 125mW 58.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS