RN732BTTD5831A05
MFR.Part #
RN732BTTD5831A05
JLCPCB Part #
C4202739
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.83kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS