RN732BTTD5830F100
MFR.Part #
RN732BTTD5830F100
JLCPCB Part #
C4234339
Description
-55℃~+155℃ 125mW 583Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS