RN732BTTD5830D10
MFR.Part #
RN732BTTD5830D10
JLCPCB Part #
C4334956
Description
-55℃~+155℃ 125mW 583Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS