RN732BTTD5830B50
MFR.Part #
RN732BTTD5830B50
JLCPCB Part #
C4331071
Description
-55℃~+155℃ 125mW 583Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS